Deklaracja zgodnośći GOST-R

Deklaracja zgodności GOST-R (GOST R DoC) wymagana jest w przypadku określonych produktów, które nie podlegają reglamentom technicznym Unii Celnej, lecz podlegają obowiązkowemu podporządkowaniu się normom jakościowym w Rosji. Lista tego rodzaju produktów nieustannie skraca się ze względu na to, że w życie wchodzi coraz więcej technicznych reglamentów Unii Celnej.


Warunki wydawania deklaracji GOST-R

Deklarację GOST R wydaje się na okres maksymalnie 3 lat. Czas wydawania dokumentu – 3 dni robocze. Osoba otrzymująca deklarację musi reprezentować firmę zarejestrowaną w Rosji. Cena certyfikatu – od 250 do 450 Euro.

Przykład deklaracji GOST-R i znak, jaki powinien być wykorzystywany po zakończeniu procesu certyfikacji. 

Oznakowanie GOST RGOST R deklaracja

JAKIE SĄ NASTĘPNE KROKI?

descriptionWyślij do nas opis techniczny, zdjęcie wyrobu oraz kod taryfy celnej. analyze Przeanalizujemy Twoje zapytanie i przygotujemy dedykowaną ofertę cenową. sign-contract Podpiszemy umowę i po przedpłacie rozpoczniemy proces uzyskania certyfikatu. testin,factory visit Wykonamy wszelkie formalności za Ciebie: audyt zakładu produkcyjnego (w razie potrzeby), badania, sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Issue certificatePo wystawieniu certyfikatu przez naszą jednostkę certyfikującą będziesz swobodnie eksportować swoje wyroby do krajów Euroazjatyckiej Unii Celnej.

Jeżeli chcesz eksportować wyroby do większego obszaru Europy, skontaktuj się z nami już dzisiaj w celu otrzymania najkorzystniejszej oferty. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem poprzez wysłanie zapytania, e-mail lub kontakt telefoniczny. Godziny pracy: od 8.00 do 16.00 GMT +1.

Certification Quality Conformity sp. z o.o.
Nadmorski Dwór 16/B/5

80-506, Gdańsk, Polska
KRS: 0000329248, REGON: 220786734, NIP: 584-267-5273

info@cqc.com.pl
T: +48 (58) 3541263

M: +48 509959591