Eksperci w zakresie certyfikacji w UE i Europie Wschodniej

Certification Quality Conformity – ułatwiamy handel od 2009

Ułatwiamy wymianę towarów między Unią Europejską a rynkiem Europy Wschodniej.

 • Wystawiamy certyfikaty, potwierdzające jakość wyrobów w Rosji, Kazachstanie, na Białorusi i Ukrainie
 • Nasi specjaliści posiadają obszerną wiedzę na temat certyfikacji we wszystich krajach Europy Wschodniej
 • Szybkie i skuteczne usługi w przystępnych cenach. Odpowiadamy tego samego dnia, ofertę wysyłamy w ciągu 24h!

Aby zwiększyć zasięg Twojego handlu w Europie, zachęcamy Cię do wypełnienia formularza kontaktowego po prawej stronie. W ten sposób otrzymasz dokładną odpowiedź oraz szczegółowe informacje dotyczące certyfikacji, a także niezobowiązującą wycenę naszych profesjonalnych doradców.

arrow

W celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie potrzebujemy od Ciebie podstawowych informacji, jak na przykład opis produktu, kod urzędu celnego (HS code) oraz Twój kraj docelowy

Dlaczego warto skorzystać z usług CQC?

Certification Quality Conformity Sp. z o.o. działa na rynku od 2009 roku. Mamy najlepszych specjalistów, którzy doskonale orientują się w najnowszych przepisach dotyczących certyfikacji w krajach Europy Wschodniej, potrafią konkretnie wytłumaczyć i doradzić w trudnych sytuacjach. Odpowiadamy tego samego dnia, ofertę wysyłamy w ciągu 24h!

wide-range-of-certificates-conObszerna oferta certyfikatów

Oferujemy najważniejsze certyfikaty Unii Celnej, certyfikaty GOST-R, deklaracje GOST-R i nie tylko.
Zapoznaj się z naszą pełną ofertą certyfikatów.

every-client-is-treated-individually-iconIndywidualne podejście do każdego klienta

Nie wiesz, od czego zacząć? Chciałbyś zaoszczędzić jak najwięcej czasu z nami? Chętnie Ci pomożemy, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby.
  

cross-translations-within-6-languages-iconTłumaczenia w sześciu językach

Bariera językowa nie musi być problemem. Skorzystaj z wykonywanych przez nas tłumaczeń certyfikatów i nie tylko z i na język polski, angielski, rosyjski, litewski, białoruski oraz francuski.

expertise-iconWsparcie ekspertów

Chociaż siedzibę mamy w Polsce, współpracujemy z doświadczonymi specjalistami za granicą, którzy zrobią wszystko, żeby Twoje towary nie zostały zatrzymane przez urząd celny.

access-to-the-latest-updates-iconDostęp do NAJBARDZIEJ AKTUALNYCH informacji

Dzięki współpracy z ekspertami i instytucjami na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu nieustannie poszerzamy swoją wiedzę z zakresu zmian w przepisach i reguł.

cross-translations-within-6-languages-iconMożliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy

Zachęcamy do wypełnienia formularzu w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu zwrotu nawet połowy kosztów certyfikacji.

Nasi klienci nas kochają

 • “Certyfikacja zawsze jest wykonana na czas i zgodnie z obowiązującym prawem kraju, w którym jest przeprowadzona certyfikacja.”
 • “Rekomendujemy CQC jako profesjonalnego wykonawcę usług w zakresie certyfikacji produktów przeznaczonych na rynek rosyjski.”
 • “Rekomendujemy firmę CQC jako godnego zaufania partnera w procesie certyfikacji towarów dla potrzeb eksportu na rynek rosyjski i białoruski.”
 • Kwame Shu, BeijingNord
 • Technopomiar sp. z o.o.
 • GSP Group sp. z o.o

Najczęściej wystawiane certyfikaty

LIDER W ZAKRESIE CERTYFIKACJI TOWARÓW W WYMIANIE HANDLOWEJ MIĘDZY UE - EUROPĄ WSCHODNIĄ Jesteśmy specjalistami do spraw certyfikatami jakości w Unii Celnej (Rosji, Białorusi, Kazachstanu) i na Ukrainie:

UNIA CELNA

 • Certyfikat zgodności
 • Deklaracja zgodności
 • Państwowa rejestracja

UKRAINA

 • Certyfikat UkrSepro
 • Świadectwo sanitarno-epidemiologiczne Ukraina

ROSJA

 • Certyfikat zgodności GOST-R
 • Certyfikat bezpieczeństwa pożarowego

W celu udzielenia Ci odpowiedzi na Twoje zapytanie potrzebujemy od Ciebie podstawowych informacji, jak na przykład opis produktu, kod urzędu celnego (HS code) i Twój kraj docelowy. Pełną listę certyfikatów, które oferujemy, możesz znaleźć tutaj  albo   Wyślij zapytanie

Nasze usługi

Oferujemy zarówno profesjonalne wsparcie podczas certyfikacji importu lub eksportu w obrębie kontynentu, jak i inne usługi biznesowe:

distributionDystrybucja

Pomożemy Ci uzyskać odpowiednią certyfikację, abyś bez problemu zawierał transakcje kupna-sprzedaży w na terenie Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.

after-care-support-iconDalsze wsparcie

Jeżeli już uzyskałeś certyfikat, wciąż możesz liczyć na nasze wsparcie. Po prostu skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakikolwiek problem lub wątpliwości dotyczące handlu w obrębie EU i CIS.

consultation-and-translation-iconKonsultacje i tłumaczenia

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące certyfikacji i innych zagadnień odnoszących się do handlu zagranicznego. Wykonamy także tłumaczenia Twojej dokumentacji w obrębie 6 języków.

market-research-icon1Analiza rynku

Nie wiesz, jaki kraj wybrać lub od czego zacząć? Chętnie zbadamy za Ciebie rynek, dzięki czemu pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.

Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów, żeby uzyskać więcej informacji lub wstępną wycenę. Skorzystaj z formularza lub wejdź na naszą stronę kontaktową w celu uzyskania dalszych szczegółów.

NASZ ZESPÓŁ

Pracownicy firmy CQC dokładają wszelkich starań, aby praca, którą wykonujemy przynosiła pozytywne efekty dla naszych klientów i środowiska.

 • dima sm2
  DMITRY IVANOV, PREZES
 • aneta sm
  ANETA SABANOVIC, MANAGER

JAKIE SĄ NASTĘPNE KROKI?

descriptionWyślij do nas opis techniczny, zdjęcie wyrobu oraz kod taryfy celnej. analyze Przeanalizujemy Twoje zapytanie i przygotujemy dedykowaną ofertę cenową. sign-contract Podpiszemy umowę i po przedpłacie rozpoczniemy proces uzyskania certyfikatu. testin,factory visit Wykonamy wszelkie formalności za Ciebie: audyt zakładu produkcyjnego (w razie potrzeby), badania, sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Issue certificatePo wystawieniu certyfikatu przez naszą jednostkę certyfikującą będziesz swobodnie eksportować swoje wyroby do krajów Euroazjatyckiej Unii Celnej.

Jeżeli chcesz eksportować wyroby do większego obszaru Europy, skontaktuj się z nami już dzisiaj w celu otrzymania najkorzystniejszej oferty. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem poprzez wysłanie zapytania, e-mail lub kontakt telefoniczny. Godziny pracy: od 8.00 do 16.00 GMT +1.

Certification Quality Conformity sp. z o.o.
Nadmorski Dwór 16/B/5

80-506, Gdańsk, Polska
KRS: 0000329248, REGON: 220786734, NIP: 584-267-5273

info@cqc.com.pl
T: +48 (58) 3541263

M: +48 509959591