Certyfikat zgodności gost-r (obowiązkowy/dobrowolny)

Certyfikat zgodności GOST-R potwierdza, że produkt odpowiada rosyjskim standardom GOST. W przypadku wielu produktów już nie potrzebuje się go, a Unia Celna zamiast niego wydaje techniczne reglamenty.

W przypadku jakich produktów można otrzymać certyfikat GOST-R?

Wszystkie produkty, które nie podlegają reglamentom technicznym Unii Celnej lub rosyjskim reglamentom technicznym mogą być certyfikowane według standardów GOST-R.

Zasady wydawania certyfikatu GOST-R

Czas oczekiwania na wydanie certyfikatu wynosi od 3 do 5 dni roboczych, a jego cena to około 450 Euro (za certyfikację produkcji seryjnej, która ważna jest przez 3 lata).

Przykład certyfikatu i rodzaj znaku, jaki powinien być wykorzystywany po zakończeniu procesu certyfikacji. 

GOST R oznakowanie obowiązkoweGOST R oznakowanie dobrowolnegost r voluntary small

JAKIE SĄ NASTĘPNE KROKI?

descriptionWyślij do nas opis techniczny, zdjęcie wyrobu oraz kod taryfy celnej. analyze Przeanalizujemy Twoje zapytanie i przygotujemy dedykowaną ofertę cenową. sign-contract Podpiszemy umowę i po przedpłacie rozpoczniemy proces uzyskania certyfikatu. testin,factory visit Wykonamy wszelkie formalności za Ciebie: audyt zakładu produkcyjnego (w razie potrzeby), badania, sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Issue certificatePo wystawieniu certyfikatu przez naszą jednostkę certyfikującą będziesz swobodnie eksportować swoje wyroby do krajów Euroazjatyckiej Unii Celnej.

W celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie potrzebujemy od Ciebie podstawowych informacji, jak na przykład opis produktu, kod urzędu celnego (HS code) oraz Twój kraj docelowy.

Jeżeli chcesz eksportować wyroby do większego obszaru Europy, skontaktuj się z nami już dzisiaj w celu otrzymania najkorzystniejszej oferty. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem poprzez wysłanie zapytania, e-mail lub kontakt telefoniczny. Godziny pracy: od 8.00 do 16.00 GMT +1.

Certification Quality Conformity sp. z o.o.
Nadmorski Dwór 16/B/5

80-506, Gdańsk, Polska
KRS: 0000329248, REGON: 220786734, NIP: 584-267-5273

info@cqc.com.pl
T: +48 (58) 3541263

M: +48 509959591