Certyfikat UkrSepro. Certyfikat zgodności Ukrainy

Certyfikat UkrSepro jest potrzebny do eksportu wyrobów na Ukrainę. Wraz z UkrSepro mogą także być wymagane dwa dodatkowe dokumenty: certyfikat higieniczny oraz deklaracja zgodności.

Wyroby, które podlegają certyfikacji UkrSepro

Lista wyrobów podlegających certyfikacji na Ukrainie jest ustalona przez rozkaz „Derzhspozhivstandart” Urainy z dnia 01.02.2005 nr 28. Pełną treść tego dokumentu można znaleźć tutaj: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0466-05 Niektóre z wyrobów, które podlegają takiej certyfikacji:

  • pojazdy i ich części,
  • wyroby kosmetyczne,
  • maszyny,
  • wyroby dla dzieci.

Jak uzyskać certyfikat UkrSepro

Certyfikat UkrSepro jest ważny maksymalnie do 5 lat. Natomiast każdy certyfikat wydany na dłużej niż 1 rok, wymaga audytu zakładu produkcyjnego. Proces uzyskania certyfikatu UkrSepro trwa około 2 tygodni. Cena od 600 EUR.

Wzór certyfikatu UkrSepro oraz rodzaj oznakowania, jaki powinien być zastosowany

UkrSepro certyfikatUkrsepro oznakowanie

JAKIE SĄ NASTĘPNE KROKI?

descriptionWyślij do nas opis techniczny, zdjęcie wyrobu oraz kod taryfy celnej. analyze Przeanalizujemy Twoje zapytanie i przygotujemy dedykowaną ofertę cenową. sign-contract Podpiszemy umowę i po przedpłacie rozpoczniemy proces uzyskania certyfikatu. testin,factory visit Wykonamy wszelkie formalności za Ciebie: audyt zakładu produkcyjnego (w razie potrzeby), badania, sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Issue certificatePo wystawieniu certyfikatu przez naszą jednostkę certyfikującą będziesz swobodnie eksportować swoje wyroby do krajów Euroazjatyckiej Unii Celnej.

W celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie potrzebujemy od Ciebie podstawowych informacji, jak na przykład opis produktu, kod urzędu celnego (HS code) oraz Twój kraj docelowy.

Jeżeli chcesz eksportować wyroby do większego obszaru Europy, skontaktuj się z nami już dzisiaj w celu otrzymania najkorzystniejszej oferty. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem poprzez wysłanie zapytania, e-mail lub kontakt telefoniczny. Godziny pracy: od 8.00 do 16.00 GMT +1.

Certification Quality Conformity sp. z o.o.
Nadmorski Dwór 16/B/5

80-506, Gdańsk, Polska
KRS: 0000329248, REGON: 220786734, NIP: 584-267-5273

info@cqc.com.pl
T: +48 (58) 3541263

M: +48 509959591